Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów "Pamięci Tadeusza Handziuka"

Plakat zachęcający do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej
grafika własna

Zapraszamy wszystkie amatorskie drużyny do udziału w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów, który odbędzie się 2 października na Kompleksie Sportowym im. Tadeusza Handziuka w Teptiukowie.

Program Turnieju:

• 10:00 - Zbiórka uczestników Turnieju.
  • 10:15 - Odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej pamięci Tadeusza Handziuka.
  • 10:30 - Rozpoczęcie Turnieju.
  • 16:00 - Mecz GKS Huragan Hrubieszów - GKS Perła Telatyn.

Szczegółowe informację na temat organizatorów, uczestnictwa oraz zasad rozgrywanych meczy znajdują się w regulaminie.

Do pobrania:

docxRegulamin i karta zgłoszeniowa.20.28 KB