Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE W RAMACH KONSULTACJI PROJEKTU PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Postać krzycząca przez megafon
fot. pixabay.com

Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Jarosław Stawiarski zaprasza do udziału w spotkaniach w powiatach województwa lubelskiego w ramach konsultacji społecznych projektu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

Celem konsultacji jest zebranie uwag oraz opinii na temat założeń, kierunków i form wsparcia zawartych w projekcie programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Spotkanie dla powiaty hrubieszowskiego planowane jest w dniu 3 września 2021 r. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 9.00.