Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

Plakat promujący turniej charytatywny
grafika własna

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

Już niedługo bo 4 września 2022 r. na Kompleksie Sportowym im. Tadeusza Handziuka w Teptiukowie odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów Tomasza Zająca
Tym razem gramy dla Kasi Szymko, mieszkanki naszej gminy. Razem stwórzmy sztab ludzi o wielkich sercach!
Katarzyna Szymko jest wesołą i ciekawą świata dziewięciolatką, która urodziła się za wcześnie. Jest niewidoma, choruje na wodogłowie pokrwotoczne, mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję. Potrzebuje stałej rehabilitacji. Wielką pasją Kasi jest śpiew, dziewczynka wystąpi na zorganizowanym dla niej Turnieju.
Rodzina współpracuje ze Stowarzyszeniem "JESTEM" w Hrubieszowie gdzie można przekazać 1% podatku na leczenie i rehabilitację Katarzyny.
Jeśli masz ochotę dołączyć do nas i tym samym wesprzeć naszą akcję, przekazać przedmiot na licytację, wystąpić, zagrać, zatańczyć, zaśpiewać lub masz inny pomysł kontaktuj się z naszym GOK-iem:  846981486.
Wszystkie chętne drużyny zapraszamy do zgłaszania drużyn do Turnieju Siatkówki. Poniżej znajdą Państwo regulamin oraz kartę zgłoszeniową do Turnieju.
Zgłoszeń należy dokonywać do dnia 02.09.2022 r. do godziny 15:00, w pokoju nr: 19, Urząd Gminy Hrubieszów, ul. Bolesława Prusa 8. W razie pytań odnośnie Turnieju zapraszamy do kontaktu: tel.: 84 696 20 24 w. 21 lub 579 470 085. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

1. docxRegulamin.docx45.48 KB
  2. docxKarta zgłoszeniowa.docx16.38 KB