Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zapytanie ofertowe - Remont organów kościelnych w Moniatyczach

Postać trzymająca czerwony megafon
fot. pixabay.com

Zapytanie ofertowe - Remont organów kościelnych w Moniatyczach

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Remont organów kościelnych w Moniatyczach. Inwestycja polegać będzie na wykonaniu gruntownej renowacji szafy organowej i prospektu oraz renowacji podłogi w kościele w Moniatyczach, wpisanym do rejestru zabytków nieruchomych Województwa Lubelskiego pod nr A/85, należącym do Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Do pobrania:

1. docxZapytanie_ofertowe.docx28.94 KB