Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - PROGRAM "OPIEKA WYTCHNIENIOWA" - EDYCJA 2021 W GMINIE HRUBIESZÓW

Godło i flaga Rzeczypospolitej Polskiej
graf. gov.pl/premier

PROGRAM "OPIEKA WYTCHNIENIOWA" - EDYCJA 2021 W GMINIE HRUBIESZÓW

Gmina Hrubieszów wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że przystąpiła do realizacji Programu "Opieka wytchnieniowa – edycja 2021", realizowanego w ramach Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Gmina Hrubieszów otrzyma łączną kwotę w wysokości 19 584,00 zł. środków z Funduszu Solidarnościowego na realizację Programu "Opieka wytchnieniowa"- edycja 2021.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj