Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Konkurs „Patriotyczny Głos Seniora”

plakat akcji
fot. organizatora

Konkurs „Patriotyczny Głos Seniora”

Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora, organizator Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora zaprasza Seniorów do uczestnictwa w konkursie „Patriotyczny Głos Seniora – Śladami Niepodległej”.

Celem konkursu jest stworzenie artykułu ze zdjęciami, lub materiału video na temat patriotyczno-historyczno-niepodległościowy związany z Twoja okolicą. Tekst nie powinien przekraczaj 6 tys. znaków, a zdjęcia powinny być zapisane w formacie jpg lub png. Opisaną historię wraz ze zdjęciem należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „PATRIOTA”.

Więcej informacji można zaleźć pod linkiem: https://glosseniora.pl/patriota/

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.