Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Seniorzy - Bajkopisarze

grafika ilustracyjna
fot. organizatora

Seniorzy - Bajkopisarze

Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora, organizator Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora ogłasza konkurs i poszukuje Seniorów – bajkopisarzy !

Zachęcamy Seniorów z Gminy Hrubieszów do napisania Bajki do tomiku bajek pod nazwą „Bajeczki dla dzieci z morałem”. Bajkę można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jedna bajka nie powinna liczyć więcej niż 2000 znaków ze spacjami.

Bajki można przesyłać do 7 kwietnia 2023r. Wyłonionym laureatom zostaną wręczone nagrody podczas uroczystej gali organizowanej w czerwcu br. w Krakowie.

W załączeniu:

docxRegulamin konkursu17.12 KBplakat informacyjny

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.