Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - 25. Jesienny Konkurs Recytatorski

Grafika przedstawia liście jesienne, zdjęcie na którym znajduje sie grupa recytatorów wraz z Jury oraz napis: 25 Jesienny Konkurs Recytatorski
Grafika GOK

25. Jesienny Konkurs Recytatorski

W dniu 28.10.2021  zostały  przeprowadzone   eliminacje gminne 25. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Śmiechem- żartem”.

W konkursie  udział  wzięło 9 uczniów z  3  Szkół Podstawowych z terenu gminy Hrubieszów: Szkoła Podstawowa w Czerniczynie, Husynnem i Moniatyczach.

Po wysłuchaniu  wszystkich recytatorów Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

• miejsce Milena Biber - SP w Moniatyczach,
  • miejsce – Tomasz Pytka – SP w Czerniczynie,
  • miejsce –Kacper Tomiło – SP w Husynnem,

wyróżnienie otrzymała – Barbara Słapek – SP w Husynnem.

Do etapu powiatowego 25. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego Jury postanowiło zakwalifikować: Milena Biber, Tomasz Pytka, Kacper Tomiło.

Gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Grupa ludzi wewnątrz budynku siedzi na krzesłach, przy scenie znajdują się dwie osoby.
Dziecko występuje na scenie
Grupa ludzi wewnątrz budynku siedzi na krzesłach, dziecko występuje na scenie
Grupa ludzi wewnątrz budynku siedzi na krzesłach,
Grupa ludzi wewnątrz budynku siedzi na krzesłach,
Dziecko występuje na scenie
Grupa ludzi wewnątrz budynku siedzi na krzesłach, dziecko wystepuje na scenie.
Grupa ludzi wewnątrz budynku siedzi na krzesłach, dziecko występuje na scenie.
Grupa ludzi przy scenie, wręczanie nagród.
Grupa ludzi na scenie.
Dziecko występuje na scenie
Dzieci na scenie prezentują dyplomy, które otrzymały w konkursie