Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - "42 MAŁY KONKURS RECYTATORSKI" ELIMINACJE GMINNE

Na białym tle widoczna jest dziewczynka czytająca książkę i napis " 42 konkurs Recytatorski" eliminacje gminne.
BP Stefankowice

"42 MAŁY KONKURS RECYTATORSKI" ELIMINACJE GMINNE

Zapraszamy na Gminne Eliminacje „42 Małego Konkursu Recytatorskiego”, ogłoszonego przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, które odbędą się 29.05.2023r. o godz. 1000 w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Każda placówka  zgłasza maksymalnie 3 uczestników w każdej kategorii. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, pobrać i wypełnić kartę zgłoszenia oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kartę zgłoszenia oraz zgodę należy wysłać na podany adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23.05.2023r.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Biblioteka Publiczna w Stefankowicach tel. 84 691 80 14

 

PLIKI DO POBRANIA:

pdf42_MKR_Regulamin.pdf516.89 KB

pdfZalacznik_nr_1_-_42.MKR_-_Karta_zgloszeniowa_oraz_oswiadczenie_edytowalne.pdf193.95 KB

pdfZGODA_NA_UDZIAŁ.pdf216.97 KB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.