Na białym tle widoczna jest dziewczynka czytająca książkę i napis " 42 konkurs Recytatorski" eliminacje gminne.

"42 MAŁY KONKURS RECYTATORSKI" ELIMINACJE GMINNE

Zapraszamy na Gminne Eliminacje „42 Małego Konkursu Recytatorskiego”, ogłoszonego przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, które odbędą się 29.05.2023r. o godz. 1000 w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Każda placówka  zgłasza maksymalnie 3 uczestników w każdej kategorii. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, pobrać i wypełnić kartę zgłoszenia oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kartę zgłoszenia oraz zgodę należy wysłać na podany adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23.05.2023r.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Biblioteka Publiczna w Stefankowicach tel. 84 691 80 14

 

PLIKI DO POBRANIA:

pdf42_MKR_Regulamin.pdf516.89 KB

pdfZalacznik_nr_1_-_42.MKR_-_Karta_zgloszeniowa_oraz_oswiadczenie_edytowalne.pdf193.95 KB

pdfZGODA_NA_UDZIAŁ.pdf216.97 KB