Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - DOFINANSOWANIE DLA BIBLIOTEK NA ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH

Na zdjęciu widoczny jest napis; "Dofinasowanie Bibliotek  Gminy Hrubieszów w ramach narodowego programu rozwoju czytelnictwa 2.0."
BP Czerniczyn

DOFINANSOWANIE DLA BIBLIOTEK NA ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH

Gminny Ośrodek w Hrubieszowie z/s  w Wołajowicach jest beneficjentem wieloletniego programu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.

Bardzo miło nam poinformować, że w ramach dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usług zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub synchrobooków- Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz. 2.0. otrzymaliśmy w 2024 10 000 zł ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.