Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

Na granatowym tle napis "Gminny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową".
BP Czerniczyn

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na "Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową", organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Czerniczynie.

Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Tematem konkursu jest kartka okolicznościowa z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji świąt w postaci kartki świątecznej.

- Technika: praca powinna zostać wykonana odręcznie, bez użycia gotowych elementów dekoracyjnych (naklejek, maszynowych wycinanek itp.), należy ją wykonać techniką malarską, rysunkową, wydzieranka itd. Prace wykonane z gotowych akcesoriów nie będą brane pod uwagę.

- Format kartki nie może przekraczać po złożeniu: 10,5 cm x 15cm.

Wykonaną pracę wraz wypełnionymi dokumentami można składać do 11 grudnia w dowolnej Bibliotece Gminy Hrubieszów ( Czerniczyn, Dziekanów, Kosmów, Moniatycze, Stefankowice). Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

 

PLIKI DO POBRANIA:

pdfRegulamin_kartka.pdf120.66 KB

pdfZgoda_na_publikację.pdf157.69 KB

pdfMetryczka.pdf61.28 KB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.