Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "WĘDRÓWKI CZYTELNICZE"

Zdjęcie przedstawia trzy postacie lecące na książkach i napis: Wędrówki czytelnicze" Gminny Turniej Czytelniczy dla klas 1-3
BP Stefankowice

GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "WĘDRÓWKI CZYTELNICZE"

 Zapraszamy uczniów klas I- III Szkół Podstawowych z terenu Gminy Hrubieszów do udziału w Turnieju Czytelniczym „Wędrówki czytelnicze”. 

Celem turnieju jest rozbudzanie pasji do czytania, doskonalenie umiejętności kojarzenia i sprawnego udzielania odpowiedzi, a także wyrabianie umiejętności współdziałania i rywalizacji w grupie. Turniej odbędzie się 20.03.2024 r. o godz. 10:00 w Świetlicy Wiejskiej w Dziekanowie. Zgłoszenia do konkursu wraz z niezbędnymi dokumentami należy nadesłać do dnia: 6 marzec 2024 r. na adres: email- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji dostępne jest w regulaminie konkursu, który znajduje się poniżej.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

 pdfregulamin_czytelniczy_2023.pdf146.91 KB

pdfKARTA_ZGŁOSZENIA.pdf112.75 KB

pdfzgoda_na_udział_w_zajęciach.pdf217.84 KB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.