Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Konkurs dla miłośników kolorowych ptaków

Konkurs dla miłośników kolorowych ptaków

Znacie już Pana Romana ze Szpikołos, który jest miłośnikiem papug. A czy wśród Was są miłośnicy tych pięknych, barwnych ptaków?
Zachęcamy wszystkie dzieci uczęszczające do szkół podstawowych, do udziału w konkursie internetowym, który właśnie ogłosiliśmy na nasze stronie na Facebook!

• Na czym polega konkurs? Twoim zadaniem jest stworzenie pięknej, kolorowej, fantazyjnej papugi.
  • Jak to zrobić? Technika i sposób wykonania jest dowolny. Może to być wydzieranka lub wyklejanka, rysunek wykonany kredkami lub farbami, praca przestrzenna z klocków, gliny, plasteliny. Wierzymy w waszą wyobraźnię.
  • Jak zgłosić pracę na konkurs? Zdjęcia wykonanej tylko jednej pracy plastycznej należy zamieszczać w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage na FB do 4 maja. Dodatkowo należy zamieścić: imię i nazwisko autora pracy oraz miejscowość.

Wybierzemy jednego zwycięzcę‼!

Ten konkurs jest skierowany do użytkowników FB. Jeżeli to nie ty, spokojnie nie martw się. W niedługim czasie ogłosimy również takie zabawy na naszej stronie.

A tym czasem zapraszamy do polubienia naszego profilu na  facebook @gokwolajowice