Na kremowym tle napis: zapraszamy do udziału, konkurs na eko - drzewko. Na środku grafiki planeta ziemia w kolorze zielonym, całość obrazka i napisu otoczona zielonymi liśćmi.

KONKURS NA EKO-DRZEWKO

22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi. Jest to największe ekologiczne święto, obchodzone od 1970 r. na całym świecie. Jest to również Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. Wszelkie działania podejmowane w tym dniu mają przyczynić się do zwiększenia świadomości wpływu, jaki wywieramy na środowisko i co możemy z nim zrobić.

A jak my możemy przyłączyć się do obchodów tego święta? Możemy posprzątać swój pokój albo wybrać się  do parku i wyzbierać leżące tam śmieci …..albo,  wziąć udział w konkursie organizowanym przez Biblioteki Gminy Hrubieszów ”EKO-Drzewko”.

 Warunkiem uczestnictwa w konkursie  jest wykonanie modelu EKO – drzewka z odpadów (np. butelki plastikowe, opakowania, puszki, kartony i inne). Prace na konkurs należy dostarczyć do najbliższej Biblioteki Gminy Hrubieszów ( Czerniczyn, Stefankowice, Dziekanów, Moniatycze, Kosmów) do 6 maja 2022r.

Więcej szczegółów w regulaminie.

PLIKI DO POBRANIA:

pdfREGULAMIN_KONKURSU_1.pdf144.32 KB

pdfZGODA_NA_UDZIAŁ_W_KONKURSIE.pdf213.71 KB