Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - KONKURS PLASTYCZNY "CZTERY PORY ROKU KREDKĄ MALOWANE - JESIEŃ"

Na pomarańczowym tle tekst: Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku kredką malowane - jesień". Szczegóły pod numerem telefonu 84 6918019 i na stronie internetowej GOK Wołajowice. Na grafice znajdują się: liście, dynie, jeż, grzyby.
GBP Moniatycze

KONKURS PLASTYCZNY "CZTERY PORY ROKU KREDKĄ MALOWANE - JESIEŃ"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Cztery pory roku kredką malowane - Jesień".

Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zadaniem uczestników jest narysowanie letniego krajobrazu kredkami: pastelowymi, ołówkowymi lub świecowymi na brystolu. Format pracy A4. Gotowe prace można przynieść lub wykonać na miejscu w każdej z Gminnych Bibliotek (Moniatyczach, Stefankowicach, Dziekanowie, Czerniczynie i Kosmowie) do 31 października roku. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy!

DOKUMENTY DO POBRANIA: