Grafika przedstawia kwiaty lawendy oraz napis: Lawendowo-cibisowo z GOK-iem

Lawendowo-Cibisowo z GOK-iem

To już drugi rok z rzędu w lawendowej stodole Renaty Mirowskiej-Cibis z Moniatycz nasz GOK wspólnie z właścicielką organizuje imprezy, pikniki i koncerty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Piknik Lawendowy

otwierający plantację lawendy na nowy sezon odbył się 3 lipca. Na gości czekało zarówno moc atrakcji jaki i relaks wśród lawendy. Odwiedzili nas artyści z powiatu. Na początku wystąpił zespół ,,STYL” z Dołhobyczowa następnie ,,Bużanki” i ,,Załoga KOSMOS” z Kosmowa. Wystąpiły także Panie z KGW Moniatycze śpiewające w zespole ,,Zuzanki’’, które również na swoim stoisku częstowały uczestników swoimi pysznymi, lawendowymi wypiekami. Uwieńczeniem wszystkich widowisk był koncert Agaty Jarmusz z Moniatycz. W międzyczasie można było ozdobić włosy warkoczykami, pomalować paznokcie oczywiście w fioletowych barwach. Animatorki z GOK-u malowały twarze i prowadziły zajęcia dla dzieci w cieniu drzew. U wszystkich był mile widziany fioletowy ubiór. Został również rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy lawendowy strój. W tym dniu lawendowe pole odwiedzili goście: Baba z Bramy Kryłów-,,Mikołaj i Wilk. Malowany Dom”, Andamada & KAJAKIBUG.PL oraz ,,Nadbużańska cisza”- Domy Wakacyjne.

Z poezją na Ty w lawendowej odsłonie

pod taką nazwą 10 lipca odbył się koncert Tomasza Brudnowskiego. ,,Bruno” grając na fortepianie śpiewał swoje autorskie piosenki. W duecie wokal śpiewała Agata Jarmusz, zaś gościnnie na fortepianie przygrywał Piotr Kewęcki. Był to koncert poezji śpiewanej, piosenki satyrycznej oraz kabaretowej. Ponownie odbył się konkurs na fioletowo-lawendową kreację, w którym wyłonieni zostali trzej zwycięzcy.

Lawendowy koncert mis tybetańskich

odbył się 17 lipca, a terapeutka dźwięku Pani Beata Styś zachwyciła wszystkich wydobytymi z mis wibracjami i dźwiękami. Podczas występu uczestnicy zostali wprowadzeni w błogie ukojenie ciała i zmysłów. Animatorki z GOK-u malowały twarze i tatuaże w fioletowych odcieniach. W tym dniu dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko ,,Lawendowych Słodkości’’.

Osoba gra na fortepianie wewnątrz budynku, a druga osoba śpiewa.
Osoba gra na fortepianie wewnątrz budynku.
Osoba gra na fortepianie wewnątrz budynku, a druga osoba śpiewa.
Osoba gra na fortepianie wewnątrz budynku.
Malowanie twarzy wewnątrz budynku.
Publiczność podczas koncertu mis tybetańskich.
Misy tybetańskie.
Misy tybetańskie.
Publiczność podczas koncertu mis tybetańskich.
Misy tybetańskie.
Publiczność podczas koncertu mis tybetańskich.
Malowanie twarzy wewnątrz budynku.
Panie z KGW ze stoiskiem słodkich wypieków.
Osoba szkicuje portrety w lawendowej stodole.
Osoby występują na scenie.
Występ osoby i publiczność wewnątrz budynku.
Występ zespołu
Publiczność podczas koncertu.
Występ zespołu
Występ zespołu
Zaplatanie warkoczyków w lawendowej stodole.
Osoba śpiewa w lawendowej stodole.
Dom przed którym znajduje się poletko lawendy.
Grupa osób w lawendowych strojach.
Publiczność podczas koncertu w lawendowej stodole.