Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Lawendowo-Cibisowo z GOK-iem

Grafika przedstawia kwiaty lawendy oraz napis: Lawendowo-cibisowo z GOK-iem
Grafika GOK

Lawendowo-Cibisowo z GOK-iem

To już drugi rok z rzędu w lawendowej stodole Renaty Mirowskiej-Cibis z Moniatycz nasz GOK wspólnie z właścicielką organizuje imprezy, pikniki i koncerty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Piknik Lawendowy

otwierający plantację lawendy na nowy sezon odbył się 3 lipca. Na gości czekało zarówno moc atrakcji jaki i relaks wśród lawendy. Odwiedzili nas artyści z powiatu. Na początku wystąpił zespół ,,STYL” z Dołhobyczowa następnie ,,Bużanki” i ,,Załoga KOSMOS” z Kosmowa. Wystąpiły także Panie z KGW Moniatycze śpiewające w zespole ,,Zuzanki’’, które również na swoim stoisku częstowały uczestników swoimi pysznymi, lawendowymi wypiekami. Uwieńczeniem wszystkich widowisk był koncert Agaty Jarmusz z Moniatycz. W międzyczasie można było ozdobić włosy warkoczykami, pomalować paznokcie oczywiście w fioletowych barwach. Animatorki z GOK-u malowały twarze i prowadziły zajęcia dla dzieci w cieniu drzew. U wszystkich był mile widziany fioletowy ubiór. Został również rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy lawendowy strój. W tym dniu lawendowe pole odwiedzili goście: Baba z Bramy Kryłów-,,Mikołaj i Wilk. Malowany Dom”, Andamada & KAJAKIBUG.PL oraz ,,Nadbużańska cisza”- Domy Wakacyjne.

Z poezją na Ty w lawendowej odsłonie

pod taką nazwą 10 lipca odbył się koncert Tomasza Brudnowskiego. ,,Bruno” grając na fortepianie śpiewał swoje autorskie piosenki. W duecie wokal śpiewała Agata Jarmusz, zaś gościnnie na fortepianie przygrywał Piotr Kewęcki. Był to koncert poezji śpiewanej, piosenki satyrycznej oraz kabaretowej. Ponownie odbył się konkurs na fioletowo-lawendową kreację, w którym wyłonieni zostali trzej zwycięzcy.

Lawendowy koncert mis tybetańskich

odbył się 17 lipca, a terapeutka dźwięku Pani Beata Styś zachwyciła wszystkich wydobytymi z mis wibracjami i dźwiękami. Podczas występu uczestnicy zostali wprowadzeni w błogie ukojenie ciała i zmysłów. Animatorki z GOK-u malowały twarze i tatuaże w fioletowych odcieniach. W tym dniu dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko ,,Lawendowych Słodkości’’.

Osoba gra na fortepianie wewnątrz budynku, a druga osoba śpiewa.
Osoba gra na fortepianie wewnątrz budynku.
Osoba gra na fortepianie wewnątrz budynku, a druga osoba śpiewa.
Osoba gra na fortepianie wewnątrz budynku.
Malowanie twarzy wewnątrz budynku.
Misy tybetańskie.
Misy tybetańskie.
Publiczność podczas koncertu mis tybetańskich.
Malowanie twarzy wewnątrz budynku.
Panie z KGW ze stoiskiem słodkich wypieków.
Osoba szkicuje portrety w lawendowej stodole.
Osoby występują na scenie.
Występ osoby i publiczność wewnątrz budynku.
Występ zespołu
Publiczność podczas koncertu.
Występ zespołu
Zaplatanie warkoczyków w lawendowej stodole.
Osoba śpiewa w lawendowej stodole.
Dom przed którym znajduje się poletko lawendy.
Grupa osób w lawendowych strojach.
Publiczność podczas koncertu w lawendowej stodole.