Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA "KARTĘ WIELKANOCNĄ"

Na brązowym tle znajdują się rozłożone ręcznie wykonane kartki wielkanocne.
BP Czerniczyn

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA "KARTĘ WIELKANOCNĄ"

W dniu 12.03.2023r. w Bibliotece Publicznej w Stefankowicach został rozstrzygnięty konkurs na "Kartkę Wielkanocną", który adresowany był do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.
Jego celem było kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, kształtowanie zainteresowań plastycznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień oraz zachęcanie do prezentowania swoich pomysłów. Wpłynęło 116 prac w tym 23 było niezgodnych z wytycznymi regulaminu (nieodpowiedni format, brak metryczki) i nie były brane pod uwagę przy ocenie. Podczas przeglądu prac komisja kierowała kryteriami takimi jak: samodzielność, pomysłowość, estetykę wykonania.
Następnie wybrała i nagrodziła wybrane prace w kategoriach:
  • Kategoria I - do 6 lat - Ksawery Gruszka- Punkt Przedszkolny w Obrowcu,Zofia Ostrowska - SP w Czerniczynie,Emilia Bielecka - SP w Czerniczynie.
  •   Kategoria II kasy I - III - Karolina Stechnij - SP w Husynnem,Natalia Rachul - SP w Stefankowicach,Martyna Bielak - PSP w Dąbrowie,Oliwia Kaczor- PP w Ślipczu z/s w Kozodawach,
  •   Kategoria III klasy IV - VIII - Lidia Machaj - SP w Mienianach,Lena Lalik - SP w Husynnem,Emilia Hryniak SP w Mienianach,
  •   Kategoria młodzież i dorośli: Marzena Różańska - Stefankowice,Beata Skindzier - Mieniany.
Zwycięzcom GRTULUJEMY!
Zapraszamy po odbiór nagród do:
Biblioteki Publicznej w Stefankowicach:Natalię Rachul i Marzenę Różańską,
Biblioteki Publicznej w Dziekanowie:Karolinę Stechnij i Lenę Lalik,
Pozostałych nagrodzonych zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Czerniczynie.
Na zdjęciu widoczne są dwie osoby przeglądające kartki wielkanocne. W tle regały z książkami.
1
Na zdjęciu widoczne są dwie osoby przeglądające kartki wielkanocne.
2
Na zdjęciu widoczne są dwie osoby przeglądające kartki wielkanocne.
Na zdjęciu widoczne są dwie ręcznie wykonane kartki wielkanocne.
3
Na zdjęciu widoczne są dwie ręcznie wykonane kartki wielkanocne.
4
5
Zdjęcie przedstawia rozłożone na stole kartki wielkanocne.
zdjęcie przedstawia rozłożone na stole kartki wielkanocne.
6
zdjęcie przedstawia rozłożone na stole kartki wielkanocne.