Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wakacyjne zajęcia z SURVIVALU

Grafika przedstawia na zielonym tle napis: Survival wakacyjne zajęcia
Grafika GOK

Wakacyjne zajęcia z SURVIVALU

Zapraszamy serdecznie dzieciaki od 7 r.ż. i młodzież na bezpłatne wakacyjne zajęcia survivalu.

Do wyboru są dwa terminy:
- 09.07.2024 Stefankowice Park Podworski - Kuźnia (zbiórka przy Kuźni o godz. 8:45),
- 11.07.2024 w Lasku Czumowskim (zbiórka w Lasku Czumowskim o godz. 8:45).
Uczestnik może wybrać tylko jeden z dwóch podanych terminów zajęć survivalu.

Na zajęciach z SURVIVALU uczymy radzenia sobie w każdej sytuacji, współpracy w grupie oraz samodzielności. Jest to prawdziwa szkoła życia!
Zajęcia poprowadzi Paweł Szlendak "Szlendi" oraz jego grupa Partyzanci Lubelszczyzny. Paweł to ekspert i instruktor sztuki przetrwania, znany z programu telewizyjnego pt. "Przetrwaj i wygraj".
Do udziału w zajęciach niezbędna jest zgoda rodziców. Podpisaną zgodę należy dostarczyć do dnia 05.07.2024r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach, Wołajowice 33,
22-500 Hrubieszów lub do Gminnych Bibliotek w: Moniatyczach, Stefankowicach, Dziekanowie, Czerniczynie, Kosmowie. Można też wysłać skan lub zdjęcie zgody na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zapisy przyjmujemy do 3.07.2024!!!
Kontakt: GOK Wołajowice - 84 698 14 86
Zapraszamy do udziału w zajęciach w SURVIVALU! Powrotu do korzeni natury człowieka z dala od środków masowego przekazu: zero telefonów, tabletów, laptopów i telewizji!
Zbliżenie do natury, daje możliwość wyszalenia się dzieci, poznania swoich możliwości i złapania „bakcyla” na przyszłość. Przebywanie na łonie natury buduje odporność dzieci uczy szacunku do Matki Natury oraz relaksuje zmęczony organizm!

Oświadczenie do pobrania:

pdfOSWIADCZENIE survival.pdf83.88 KB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.