Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wierszem pisane

Grafika przedstawia rękę trzymającą pióro oraz napis: Przeslij nam swój autorski utwór pisany wierszem, a my wybrane pozycje umieścimy w tomiku wydanym z okazji 50-lecia Gminy Hrubieszów. Tematyka wierszy dowolna, preferencyjnie związana z Gminą Hrubieszów.
Grafika GOK

Wierszem pisane

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Hrubieszów, którzy piszą wiersze do podzielenia się z nami swoimi dziełami.

Wybrane przez nas utwory literackie zostaną opublikowane w tomiku wydanym z okazji 50-lecia Gminy Hrubieszów. Tematyka wierszy jest dowolna, ale mile będą widziane te związane z Gminą Hrubieszów.
Wiersze (maksymalnie 5) wraz z załączonym oświadczeniem oraz zgodą (do pobrania poniżej) prosimy o wysyłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji w GOK-u lub pod numerem tel. 846981486.

Dokumenty do pobrania:

pdfZgoda_na_wykorzystanie_autorskiego_utworu_literackiego.pdf771.06 KB

pdfZgoda_przetwarzaniedanych_osobowych.pdf1.03 MB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.