Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wschodnia Strona ANIMACJI - 3 edycja

Grafika przedstawia kolorowe koła na zielonym tle oraz napis: Wschodnia strona animacji-3 edycja, nabór inicjatyw
Grafika GOK

Wschodnia Strona ANIMACJI - 3 edycja

Zapraszamy mieszkańców Gminy Hrubieszów do udziału w projekcie „Wschodnia Strona ANIMACJI - 3 edycja”.

Projekt jest realizowany we współpracy z Wójtem Gminy Hrubieszów Tomaszem Zającem. Celem projektu jest wzrost aktywności społecznej wśród mieszkańców gminy Hrubieszów w zakresie uczestnictwa w życiu społeczno-kulturalnym i realizacji oddolnych inicjatyw lokalnych. W ramach programu poszukujemy niestandardowych i autorskich pomysłów na inicjatywy kulturalne. Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Hrubieszów powyżej 15 roku życia, a uczestnikami konkursu może być grupa nieformalna składająca się od 3 do 5 osób. W ramach konkursu poszukujemy niestandardowych i atrakcyjnych pomysłów na inicjatywy kulturalne, z których będą mogli skorzystać mieszkańcy naszej gminy. W konkursie planowane jest wyłonienie od 3 do 5 wybranych inicjatyw społecznych, które zostaną zrealizowane w terminie od 15 maja do 30 listopada 2023 roku. Łączna pula środków finansowych przeznaczona na wszystkie inicjatywy wynosi 15.000 zł. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie wypełnionego formularza wniosku. Regulamin oraz formularz wniosku do pobrania, znajdują się poniżej.

Wszelkie pytania dotyczące „Wschodniej strony Animacji- 3 edycji” należy kierować do Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach.

Dokumenty do pobrania:

1. pdfWSA_regulamin.pdf415.33 KB