Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zapraszamy do udziału w XVII Przeglądzie Zespołów Śpiewaczych "Kolędy i Pastorałki"

Grafika przedstawia choinkę, sniezynki oraz napis: Zapraszamy do udziału w siedemnastym przeglądzie kolęd i pastorałek
Grafika GOK

Zapraszamy do udziału w XVII Przeglądzie Zespołów Śpiewaczych "Kolędy i Pastorałki", który odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Hrubieszów.

Organizatorami są: Wójt Gminy Hrubieszów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach przy współpracy Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach.
Przegląd odbędzie się 29 stycznia 2023r. w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach. Rozpoczęcie przesłuchań o godzinie 11:00.
Szczegóły w regulaminie.

Pliki do pobrania: