Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Brak możliwości przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego oraz wniosków o nadanie numeru PESEL w związku z konfliktem na Ukrainie w dniu 31 marca 2023 r.

Wzór dowodu osobistego
gov.pl

Brak możliwości przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego oraz wniosków o nadanie numeru PESEL w związku z konfliktem na Ukrainie w dniu 31 marca 2023 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z dostosowaniem systemu teleinformatycznego do wprowadzanych zmian w rejestrze obywateli Ukrainy i Rejestrze dowodów Osobistych, w dniu 31 marca 2023 r. (piątek) wnioski o wydanie dowodu osobistego oraz wnioski o nadanie numeru PESEL w związku z konfliktem na Ukrainie będą przyjmowane tylko do godz. 14:00.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.