Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - 26 KONKURS RECYTATORSKI "WSPÓŁCZESNOŚĆ"

Grafika przedstawia jesienne liście na brązowo kremowym tle i napis: 26 jesienny konkurs recytatorski "współczesność", eliminacje gminne.
BP Dziekanów

26 KONKURS RECYTATORSKI "WSPÓŁCZESNOŚĆ"

Zapraszamy na gminne eliminacje 26. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Współczesność”,

ogłoszony przez Centrum Spotkania Kultur i Centrum Kultury w Lublinie, które odbędą się 15.11.2022r. o godz. 10.00  w Gminnym Ośrodku Kultury w Wołajowicach. Konkurs adresowany jest do szkół podstawowych, szkół średnich oraz dorosłych miłośników recytacji. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, pobrać i wypełnić kartę zgłoszenia, zgodę na wykorzystanie wizerunku i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kartę zgłoszenia oraz zgodę należy wysłać na podany adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8.11.2022r.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu:

Biblioteka Publiczna w Dziekanowie tel. 84 699 12 56 w godzinach:

wtorek: 7.45 - 15.45

środa: 7.45 - 15.45